Зеленський розповів про «довгий та емоційний» день на Донеччині та Полтавщині

by Max

Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні повідомив, що завершує свій робочий день у Полтаві.

«Доволі довгий день та емоційний. Вранці був на Донеччині, у нашій Авдіївці. Важко бачити те, що російські терористи зробили з цим містом… І шана кожному нашому воїну, усім українцям і українкам, які вже 419 днів і девʼять років стримують і поступово знищують це російське зло. Мав честь привітати українських солдатів та офіцерів із Великоднем, вручити нагороди. Я часто у вечірніх зверненнях дякую саме їм за влучність і хоробрість, за знищення окупантів», – сказав Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський під час відвідин передових позицій українських захисників у Авдіївці на Донеччині, 18 квітня 2023 рок

За словами президента, він у Полтаві провів нараду щодо ситуації в регіоні.

«Першочергово – безпекові та соціальні питання, безпека для закладів освіти, відбудова, забезпечення переселенців. Є рішення щодо відновлення енергетики – генерації та мереж. Є різні доручення робочого рівня – те, чим маємо підтримати Полтавщину», – сказав він.

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Полтавщину, 18 квітня 2023 року

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Полтавщину, 18 квітня 2023 року

Зеленський повідомив також, що із Полтави провів розмову зі спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті.

«Щойно після поїздки на передову поінформував пана Маккарті про те, що відбувається зараз на фронті, про наші оборонні потреби й можливості. Порушив питання F-16, далекобійної зброї, додаткової артилерії й трибуналу – трибуналу щодо агресії Росії проти нашої держави. Ми разом робимо вільний світ міцнішим, і кожен долар інвестицій у таку міцність є абсолютно зрозумілим та підзвітним для наших партнерів. Запросив пана спікера відвідати Україну», – додав президент.

Офіс президента повідомляє, що 18 квітня Володимир Зеленський на Полтавщині, крім проведення наради, відвідав у лікарні поранених військовослужбовців та вручив нагороди. Перед тим також відвідав госпіталь на Донеччині і також нагородив військовослужбовців. У першій половині дня Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ в Авдіївці.

Читайте також