Збройні сили Польщі цього місяця отримають системи HIMARS – міністр оборони

by Max

Польська армія цього місяця отримає у своє розпорядження реактивні артилерійські системи HIMARS. Про це, як передає «Польське радіо», заявив віцепрем’єр, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, який наразі перебуває в США.

Повідомляється, що очільник польського Міноборони відвідав оборонний завод Lockheed Martin у штату Арканзас, де оглянув пускові установки, які незабаром будуть доставлені до Польщі.

«Підрозділи вже навчені, польські солдати були в США, тож вони одразу візьмуться за роботу з цією технікою. Йдеться про те, щоб Військо польське якомога швидше отримало цю надійну зброю. Ми всі знаємо, що вона є надійною, тому що бачимо, що в руках українців це дуже важлива зброя, яка зупиняє російську агресію», – сказав Блащак.

За його словами, системи HIMARS, які невдовзі отримає Польща, були замовлені ще у 2019 році.

«Зараз ми ведемо переговори щодо контракту на поставку до Польщі 500 пускових установок, які будуть встановлені на польські вантажівки Jelcz», – додав він.

Сьогодні у Вашингтоні міністр оборони Польщі проведе переговори зі своїм американським колегою Ллойдом Остіном. Йтиметься про співпрацю при закупівлі військового обладнання.

Читайте також