РНБО готує нові рішення щодо санкцій – Зеленський

by Max

Міжнародна робота України на поточному тижні ще не завершена – про це заявив президент України Володимир Зеленський увечері 14 серпня.

«Ще будуть важливі переговори для України. І вже готуємося до наступних тижнів. Ми жодного дня не будемо зменшувати нашу міжнародну активність, зокрема те, що стосується Формули миру, гарантій безпеки для України на шляху в НАТО і домовленостей із партнерами щодо зброї для України та щодо санкцій проти Росії. Готуємо й нові рішення РНБО щодо санкцій», – заявив він.

Читайте також: «Говорить все, що думає»: Єрмак про твіт Зеленського напередодні саміту НАТО

Зеленський додав, що сьогодні долучився до конференції у США за участю «керівників найбільших та найперспективніших глобальних компаній, найбільших філантропів»:

«Інвестиції, робочі місця в Україні, підтримка нашої держави та людей… Зараз українці розкрили величезний потенціал нашої країни. Увесь він спрямований на наш захист. Але, коли ми завершимо війну, український потенціал має бути інвестований в український розвиток».

Зеленський 5 липня підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» проти 18 юридичних осіб, які повʼязані з потенціалом РФ.

Читайте також