Резніков на «Рамштайні» говоритиме про навчання штурмових бригад МВС

by Max

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував для Радіо Свобода свої очікування від зустрічі Контактної групи з оборони України на військово-повітряній базі «Рамштайн» 21 квітня.

За словами Резнікова, він «навчився не завищувати власні очікування», від цієї зустрічі він сподівається отримати підтвердження подальшої підтримки та розуміння партнерами пріоритетів України.

«Номер один – це протиповітряна оборона. В першу чергу на землі, тобто ракети, пускові установки – щобільше, щобільше. Друге – це боєприпаси до артилерії в першу чергу, також броньовані машини – продовження підтримки їх, тобто ремонт, оздоблення і так далі для того, щоб ми могли успішно виконати наш план», – перелічив він.

Крім того, міністр згадав про тренування військових Сил оборони, які не входять до Збройних сил України:

«Сьогодні я буду порушувати питання тренінгових програм наших хлопців з Національної Гвардії, наших захисників, захисниць із Прикордонної Служби та Національної Поліції. Оті штурмові бригади, які оголошені. І ми будемо просити особливо європейських партнерів, щоб вони включали – змінили мандат, це дуже принципово, щоб вони мали право навчати наших хлопців».

На питання про виклики в переговорах із партнерами Резніков відповів, що виклики ті ж самі – «агресія Російської Федерації, але ми їх переможемо».

Читайте також: Україна може незабаром отримати запрошення на вступ до НАТО, а також гарантії ядерної держави – Валерій Чалий

Міністр оборони Олексій Резніков 21 квітня прибув на зустріч Контактної групи з оборони України на військово-повітряній базі «Рамштайн». Він зазначив, що цьому формату виповнюється рік, і на зустрічі планують обговорити стратегію на 2023 рік і потреби ЗСУ.

Західні країни, окрім військової допомоги, також навчають військовослужбовців Збройних сил України.

Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці, в лютому 2022 року.

Читайте також