Путін заявив, що ПВК «Вагнер» отримала понад 86 млрд рублів із бюджету Росії за рік 

by Max

Приватна військова компанія «Вагнер» повністю фінансувалася державою – про це на зустрічі з військовослужбовцями у Кремлі заявив президент Росії, передає російська служба Радіо Свобода.

За словами Володимира Путіна, з травня 2022 по травень 2023 ПВК отримала від російської влади понад 86 мільярдів рублів.

Крім того, Путін сказав, що власник ПВК – компанія Євгена Пригожина «Конкорд» – через Військторг за рік заробила 80 мільярдів рублів на постачанні харчування для військових.

Читайте також: Після заколоту Пригожина Росгвардія отримає важку зброю і танки

«Сподіваюся, що ніхто нічого не вкрав чи вкрав поменше, але ми з цим усім будемо розбиратися», – додав Путін.

ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина здійснила спробу збройного заколоту в Росії 24 червня через нібито намір Кремля розпустити компанію. Зрештою Пригожин заявив про відмову від руху на Москву та заявив, що його підлеглі «йдуть у зворотному напрямку до польових таборів».

Після цього російські медіа повідомили, що кримінальну справу проти засновника «Вагнера» через збройний заколот у Росії закрили. Путін заявив, що учасники угруповання мають вибір: підписати контракт зі збройними силами Росії, залишити службу чи «піти в Білорусь», куди за повідомленнями, відправився Пригожин.

Читайте також