На Херсонщині був «несправжній» Путін – секретар РНБО

by Max

Українська влада ставить під сумнів повідомлення Кремля, що президент Росії Володимир Путін відвідав два окуповані регіони України. За офіційною версією Москви, Путін побував у контрольованих російськими військами частинах Херсонської та Луганської областей.

«Ніякого Путіна там не було. Це достеменно відома річ. Для того, щоб поспілкуватися зі справжнім Путіним, ви маєте щонайменше 10–14 днів провести на карантині. Був звичайний двійник, яких у нього не один – це вже так само відома річ», – сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону.

Ніяких доказів на підтвердження своїх міркувань Данілов не навів.

Український чиновник назвав Путіна «людиною переляканою», заявивши, що думка про те, що він вирішив побувати на фронті, просто неможлива.

За словами Данілова, президент України Володимир Зеленський, який 18 квітня відвідав прифронтове місто Авдіївка, є «повною протилежністю» Путіна, оскільки неодноразово відвідував зону бойових дій. «У цьому відмінність від бункерного діда Путіна, який скоро сам себе буде лякатися», – твердить секретар РНБО.

Олексій Данілов – не єдиний спікер, який вважає, що на частині заходів Путіна замінює дублер. У російськомовному інформаційному просторі такої думки дотримується, зокрема, політолог Валерій Соловей. Він стверджує, що і в окупованому Маріуполі, про відвідини якого Путіним у березні повідомляв Кремль, був двійник російського лідера.

В адміністрації російського лідера такі повідомлення не коментують.

Читайте також