Крок уперед у підтримці дітей: фонду ЮНІСЕФ презентували оновлення системи “Діти”

by Max

Сьогодні, 12 липня, відбулася презентація концепції оновлення системи “Діти” перед ЮНІСЕФ (Дитячим фондом ООН). Як зазначає представник порталу “Знай” з місця події, усі присутні залишились приголомшені якістю та продуманістю документа, який був представлений відомим бізнес-аналітиком Катериною Ульяновою.

Концепція оновлення системи “Діти” була оцінена як значний крок уперед у поліпшенні захисту та підтримки дітей, які потребують допомоги. Висока якість та ретельне обґрунтування кожного аспекту концепції вражали аудиторію, а презентація Катерини Ульянової викликала хвилю захвату серед присутніх у ЮНІСЕФ.

Відтепер планується реалізація цієї концепції шляхом пошуку та впровадження відповідного розробника. Згідно з отриманими відгуками та враженнями, незабаром буде оголошений тендер на вибір компанії або команди розробників, які матимуть завдання втілити ідеї та принципи концепції в нову систему.

Окремо була відзначена робота Катерини Ульянової як висококваліфікованого бізнес-аналітика. Вона заслужила визнання та похвалу як з боку ЮНІСЕФ, так і з боку Міністерства та Офісу президента Зеленського. Її внесок у розробку концепції оновлення системи “Діти” вважається важливим кроком у забезпеченні кращого майбутнього для дітей, які потребують захисту та підтримки від держави.