Керівника «Київміськбуду» відсторонили після сюжету в ЗМІ про його виїзд за кордон і підйом на Еверест

by Max

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про засідання наглядової ради та правління будівельної компанії «Київміськбуд», більша частка якої належить міській владі. Про це він повідомив 6 липня.

За його словами, на засіданні ухвалили провести аудит діяльності компанії із залученням міжнародного аудитора.

«На цей час керівник «Київміськбуду» Ігор Кушнір відсторонений від виконання обов’язків. Також працює тимчасова контрольна комісія, яку створили депутати Київради. І вона теж надасть результати перевірки діяльності ПрАТ «Київміськбуд» та її керівництва», – повідомив Кличко.

Читайте також: «На мене тиснути неможливо – я занадто великий за розмірами». Кличко про тиск ОП, Кіма й укриття у Києві

Мер додав, що рада доручила компанії продовжувати виконувати зобов’язання перед інвесторами.

Раніше проєкт розслідувань «Bihus.info» повідомив, що президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір виїхав за кордон на основі довідки про інвалідність. Згідно з матеріалом, поїздка тривала вісім місяців. Міжнародні медіа при цьому повідомляли, що Ігор Кушнір разом із дружиною Оксаною піднявся на Еверест.

Компанія «Київміськбуд» прокоментувала матеріал, заявивши, що Кушнір має третю групу інвалідності через тривалу боротьбу з онкологічним захворюванням. Водночас, за заявою, президент компанії є «досвідченим альпіністом, який піднявся на два «восьмитисячника» та сім «семитисячників».

Читайте також