ексвоєнкома з Одещини Борисова затримали вдруге – йому повідомили про нову підозру

by Max

Співробітники Державного бюро розслідувань повторно затримали колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова – про це ДБР повідомило 28 травня.

За повідомленням, це сталося на виході зі слідчого ізолятора в Києві – Борисов виходив на волю після того, як за нього внесли заставу в сумі 12 мільйонів гривень за попереднім обвинуваченням.

Читайте також: Закарпатський ОТЦК повідомив про службову перевірку через смерть військовозобов’язаного

«Бюро отримало інформацію, що після сплати застави фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства, зокрема виїхати за кордон. Працівники ДБР затримали експосадовця у Києві сьогодні, 28 травня. Йому повідомлено про нову підозру в організації легалізації незаконних доходів на суму у понад 142 млн гривень», – йдеться в повідомленні.

Раніше колишньому воєнкому вже повідомили про підозри за статтями про набуття активів, які перевищують законні доходи, не появу військового вчасно на службі без поважних причин під час воєнного стану, та ухиленні від несення обов’язків військової служби шляхом обману. Ці санкції передбачають до 10 років ув’язнення в разі обвинувального вироку.

24 липня 2023 року ДБР затримало колишнього воєнкома, суд взяв його під варту на 60 діб із можливістю внесення застави у 150 мільйонів гривень.

Читайте також