Британська збройна допомога Україні «цю історію робить набагато складніше» – речник Путіна

by Max

Росія «вкрай негативно» ставиться до рішення Великої Британії надати Україні сотні ракет протиповітряної оборони та ударні безпілотники з радіусом дії до 200 кілометрів.

«Велика Британія претендує на те, щоб вийти на перші місця серед тих країн, які продовжують накачування озброєннями України. Це не може вчинити будь-якого суттєвого та принципового впливу на перебіг спеціальної військової операції (російський офіційний евфемізм, щоб не називати війну війною – ред.). Але, безумовно, це веде до подальших руйнувань, подальших дій у відповідь. Для України цю історію роблять набагато складніше», – сказав речник президента РФ Дмитро Пєсков.

Як офіційні представники російської влади, так і союзники Кремля в інших країнах часто кажуть, що надання країнами Заходу озброєнь Києву не сприяє обороні України, а лише затягує війну, яка для російських сил «іде за планом».

15 травня президент України Володимир Зеленський відвідує Велику Британію, де зустрічається з премʼєр-міністром цієї країни Ріші Сунаком. У день візиту уряд Великої Британії оголосив про надання Україні додаткових ракет протиповітряної оборони, ударних безпілотників із радіусом дії до 200 кілометрів, а також про навчання українських пілотів на винищувачах F-16.

Читайте також