Армія РФ готується до «кругової оборони» Маріуполя – Скібіцький

by Max

Російські військові готуються до «кругової оборони» окупованого Маріуполя, розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю телеканалу «Київ».

За його словами, зараз російська армія «докладає активних зусиль» для використання портової інфраструктури Маріуполя для переміщення вантажів, зокрема військового призначення.

До того ж армія РФ розміщує в Маріуполі та інших окупованих містах відповідні угруповання військ для їхньої оборони, наголосив Скібіцький.

«Маріуполь – це потужна економічна зона, де можна сховати зброю, складувати боєприпаси та інше військово-технічне майно», – зазначив начальник ГУР.

Російські війська окупували Маріуполь у травні 2022 року після кровопролитних боїв і тривалої блокади. Перші повідомлення про братські поховання маріупольців почали з’являтися під час блокади міста навесні 2022 року.

У ході військового вторгнення Росії в Україну Маріуполь майже повністю зруйнований обстрілами. За оцінками ООН, у місті знищено або пошкоджено близько 90% багатоповерхових житлових будинків та близько 60% приватних будинків.

Російські війська підозрюють у скоєнні у Маріуполі численних воєнних злочинів. Москва це заперечує.

Читайте також