«Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою» – Зеленський про засідання Ставки

by Max

Президент України Володимир Зеленський повідомив про засідання Ставки верховного головнокомандувача 25 квітня.

«Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, зокрема на найскладніших напрямках. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах їхньої відповідальності. Кожен із напрямків оборони України є важливим. Не маємо права, щоб Україна мала слабкі місця», – написав Зеленський у телеграмі.

Крім того, за його словами, на зустрічі «підбили підсумки і розглянули результати» чергової зустрічі у форматі «Рамштайн».

«Україна та її сили оборони безупинно стають сильнішими. Але маємо прискорювати темпи постачання зброї, адже кожен день затримки – це життя наших бійців», – прокоментував президент.

У пресслужбі голови держави також додали, що на зустрічі керівник розвідки поінформував про ймовірні дії Росії на найближчий період. І також учасники Ставки розглянули питання про забезпечення підрозділів сил оборони України озброєнням і боєприпасами.

Про ухвалення рішень чи інших деталей у повідомленні не згадується.

У Генштабі ЗСУ раніше заявляли, що епіцентром бойових дій залишається схід України, де російські війська продовжують наступальні дії на кількох напрямках одночасно: Мар’їнському, Авдіївському, Бахмутському. Найгарячішим місцем на фронті залишається Бахмут на Донеччині, за даними командування, ситуація там напружена, але контрольована: українські військові тримають оборону і проводять штурми.

Читайте також